החלטה משפחתית חכמה

בעוד כמה שנים, כשתסתכלו לאחור, אל הרגע שבו החלטתם לרכוש דירה בפרויקט MY שדרות בפארק, אתם תתמלאו בגאווה. גאווה על שהצלחתם ליצור עבור משפחתכם את החיים שתמיד חלמתם להעניק להם. אתם תביטו לאחור בסיפוק על שידעתם לזהות את ההזדמנות ולקחתם את אחת ההחלטות החכמות בחייכם – לרכוש דירה מרווחת, בשכונה איכותית, לצד קהילה חמה של אנשים כמותכם, שבחרו לזנק ברמת החיים ולהצטרף אל סגנון המגורים של העתיד.

אודות הפרויקט

סגנון מגורים חכם

אנו גאים להשיק את פרויקט הדגל של שכונת "שדרות בפארק".
פרויקט MY שדרות בפארק שוכן מול נוף פתוח של שדות ירוקים וכולל 12 בניינים שתוכננו בקפידה רבה, על מנת להעניק לכם ולבני משפחתכם סגנון חיים מפנק ועכשווי.
בדומה לפרויקטים דומים בארץ ובעולם, MY שדרות בפארק מציג אדריכלות חיצונית יפהפייה, תוך שימת דגש מיוחד על ניצול חכם של החללים המשותפים.
כל בניין כולל לובי גדול ומעוצב ובו 2 מעליות המובילות לחללים נפרדים בקומות המגורים – לובי קומתי נפרד לכל 3 דירות. הברקה אדריכלית זו תורמת הן לאינטימיות והן לחסכון משמעותי בהוצאות הדיור השוטפות – עד 33% מבניינים אחרים בגובה דומה. כל זאת תוך שמירה על רמת בינוי גבוהה ופרטיות מקסימאלית לכל דייר.
הדירות בפרויקט גדולות במיוחד ונהנות מנוף פתוח מכל כיוון, ממרפסות ענק, תכנון חכם של חללי המגורים הפנימיים, מרחבי מחיה פתוחים ומרווחים וממפרט טכני עשיר ואיכותי.
לבחירתכם בפרויקט מגוון דירות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות פנטהאוז ודירות גן עם גינות ענק.

MY LOCATION

אודות המיקום

מיקום חכם

המיקום הגיאוגרפי של הפרויקט בשכונה, מעניק גישה נוחה לצירי התחבורה הראשיים – כביש 4, כביש 6, כביש 34, כביש 232 וכביש 333 הנסלל בימים אלה בגבולה הצפוני של השכונה, כמו גם גישה נוחה במרחק הליכה, למגוון קווי האוטובוס העירוניים והבינעירוניים ולתחנת הרכבת של שדרות, שיחברו במהירות ובנוחות למגוון יעדים ברחבי הארץ:

יעד ברכב* ברכבת**
נתיבות 8 ד׳ 11 ד׳
אשקלון 15 ד׳ 13 ד׳
באר שבע 25 ד׳ 45 ד׳
אשדוד 28 ד׳ 23 ד׳
תל-אביב 50 ד׳ כשעה ו-15 דק׳

אודות המיקום

תרשים השכונה והפארק

על המפה

MY CITY

אודות העיר שדרות

שדרות: קהילה חמה וחכמה

משהו טוב מתרחש בשדרות בשנים האחרונות: שכונות חדשות מוקמות, מרכזי תעסוקה, מסחר ובילוי חדשים נפתחים, מכללת ספיר תופסת תאוצה ומושכת צעירים מכל רחבי הארץ, בתי הספר התיכוניים כובשים את המקום הראשון בדרום בזכאות לבגרות, תשתיות התחבורה משתדרגות ותחנת הרכבת החדשה הופכת את העיר לנגישה מתמיד. תוסיפו לזה את הקהילה החמה והאיכותית של שדרות, וקיבלתם נוסחה מנצחת לסגנון חיים שהוא חלומה של כל משפחה בישראל.
לא פלא שיותר ויותר משפחות בוחרות לעבור לשדרות ולהרגיש בבית. עכשיו גם אתם מוזמנים

עירית שדרות